Misyonumuz & Vizyonumuz
KURUMSAL / Misyonumuz & Vizyonumuz


MİSYONUMUZ

Etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeten, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini en üst standartlarda sunan çağdaş bir yönetim, tıbbi uygulamaları ile örnek, toplumun beklentileriyle hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özelliklerinden dolayı da öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır


VİZYONUMUZ

Bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini en uygun fiyatlarla sunmak. Toplumumuzun sağlık bilincinin artmasına katkıda bulunan hastane, toplum eğitim merkezi, doktor ofisleri, park alanları ve kolay ulaşılabilen konumu ile sağlık alanında entegre bir hastanesini ülkemizdeki ilk örneklerinden birini oluşturmak.
Sizi Arayalım
Logo
E-BÜLTEN’e KAYIT OL !
  Güncel duyurulardan haberdar olmak için lütfen e-bültene kayıt olun. . .
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Web Tasarım_medyatör