Hakkımızda
KURUMSAL / Hakkımızda


Gökkuşağı İbni Sina Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi 1993 yılında sağlık sektörüne yeni bir anlayış getirmek ilkesi ile  Kayseri de kurulmuştur. Günümüzün teknolojilerini, konusunda uzman kadrolarının özenli çalışmaları ile bir araya getirerek insanlarımıza spesifikleştiği belli alanlarda daha sağlıklı bir hayat sunmayı hedeflemiştir. Tedavilerin sadece ilaç veya ameliyat olmadığı, bunun dışında başka tedavi seçeneklerini , insan bedeninin kendi iyileştirme gücünün de ön planda tutma bilinciyle, hastalarına en doğru tanıyı koyabilme ve en doğru tedaviyi uygulayabilme amacıyla kurulmuş bilimsel bir iş birliği anlayışının ürünüdür. 

Kayseri'de ilk özel sağlık kuruluşu olama özelliğine sahip olan İbni Sina, 28. kuruluş yıl dönümünü kutladığımız şu günlerde konularında uzman hekimleri, acil hekimleri ile 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemiz klasik hastane ortamından öte kendine özel belirli alanlarda spesifikleşmiş bir sağlık kurumdur.

'' İnsana insanca davranmak, doğru tanı, doğru teşhis ve doğru tedavi temel ilkemizdir.''
 
İbni Sina Hastanesi olarak kendimize ilke edindiğimiz Lokman Hekim Yemini sağlık hizmeti anlayışını şöyle ifade eder; 
    
Bana hayat verip rehberlik eden ve pek az kişinin bildiği bir tahsil imkanı bahşeden Allah'a (c.c.) şükredelim. Şükreden kendisi için şükretmiş olur. Kullukta devam , iyiliği öğütleyip , kötülükten alıkoymaya ve karşılaşacağım her hadiseyi sabırla karşılamaya söz veririm. Benden yardım isteyen herhangi bir hastayı asla reddetmeyeceğim. Asla mağrur ve kibirli olmayacağım gibi başkalarına karşı da üstün bir tavır takınmayacağım. Asla kimseyi tahrik etmeyeceğim , tevazu ve itidal ile konuşacağım. Doğmamış bir çocuk hakkında herhangi bir ön müdahale , tavsiye veya kötü bir el işlemi yapmayacağım. Herhangi bir insanın hastalığı veya yaşama ihtimali hakkında asla bir ön hükümde bulunmayacağım. Yarın ne olabileceğini ancak Allah'ın bildiğine inanıyorum. 
Sözün güzelliği kısalığındadır. Yediğin vakit az ye, yedikten sonra 4-5 saat hiç bir şey yeme. Midenin 3/1 ini havaya 3/1 ini suya 3/1 ini de yemeğe ayır.
Sizi Arayalım
Logo
E-BÜLTEN’e KAYIT OL !
  Güncel duyurulardan haberdar olmak için lütfen e-bültene kayıt olun. . .
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Web Tasarım_medyatör