Op.Dr. İlhan DEMİRYILMAZ
Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği & GETAT Kliniği
Dr.İlhan DEMİRYILMAZ ;1964 yılının 30 Kasımında Isparta'nın elmaları ile ünlü küçük bir ilçesi olan Gelendost 'ta doğmuştur.

İlk-orta ve lise tahsilini Gelendost'ta tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fak. Zooloji bölümünü kazanmıştır.

Ancak  insanlara  daha fazla faydalı olma ve doktor olma isteği o'nu bir sonraki yıl Erciyes Üniversitesine , o zamanki adıyla Gevher Nesibe Tıp Fakültesi'ne ulaştırmıştır.

1989 yılında okulunu tamamlayıp, yine aynı sınıftan mezun olan eşi Dr.Fatma Uzun Demiryılmaz ile birlikte Elazığ Etibank Ferro-Krom İşletmeleri Kurum Hekimliği'ne mecburi hizmet için atanmıştır.

1992 yılında, mezun olduğu okulun Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde ihtisasa başlamış ve 1996 yılı sonunda uzman olmuştur.

O tarihten beri Kayseri Özel İbni Sina hastanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

İnsan bedeninin bir bütünden oluştuğu, her noktada karşımıza çıkan ağrının veya hastalığın değerlendirilmesi gereken kıymetli bir bilgi olduğu aslında hekimin bunu yapan gerçek nedene yönelerek bunu yapan nedeni tedavi etmenin asıl yapılması gereken tedavi olduğu düşüncesi ile sadece modern tıp eğitimiyle yetinmeyip ortopedi ve travmatoloji uzmanlığı eğitimine ilaveten uzun süredir TAMAMLAYICI, REGÜLASYON ve HÜCRESEL TEDAVİLERE yönelerek eğitim çalışmalarını genişletmiştir. Cerrahinin en son seçenek olması gerektiği ve hastaya yüklenen pek çok  kimyasalın ona sağlayacağı faydadan daha fazlada  zarar getirdiği düşüncesi ile kişiye ÖZEL bireysel yaklaşımla, tamamlayıcı ve regüle edici tedavilerle en dogrulcul tanı ve tedaviyi yapma gayesiyle hem eğitimine hem de çalışmalarına devam etmektedir.
Sizi Arayalım
Logo
E-BÜLTEN’e KAYIT OL !
  Güncel duyurulardan haberdar olmak için lütfen e-bültene kayıt olun. . .
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.
Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır.
Web Tasarım_medyatör